ČUDESAN PREOKRET DINAMA I TRICA NA MAKSIMIRU! Pogledajte kako su Petko i ekipa izbušili Bečane!

I dok BBB slave 35 rođendan, Dinamo traži slavlje protiv Rapida i “osvetu” za bečku “pljusku”.

“U prvoj utakmici smo bili jako dobri. Dinamo je bio iznenađen našom igrom, ali sada znaju za nas. Sutrašnja utakmica je vrlo važna za obje momčadi i za prolazak grupe”, istaknuo je jučer Rapidov trener Dietmar Kühbauer.

S druge strane trener Modrih ovo je poručio:
“U Dinamu je pritisak od prve do zadnje minute svake utakmice u sva tri natjecanja. Usprkos tome, ovo sutra nije sudbonosna ni krucijalna utakmica.”, rekao je i dodaje:

Pobjeda otvara proljeće

“Pobjeda u njoj nosi puno, otvara vrata proljeća u Europi, ali mi taj pritisak ne osjećamo kao teret, nego kao dodatni vjetar u leđa”, rekao je Krznar na presici uoči susreta.

DINAMO – RAPID (3:1)

KRAJ! Dinamo je slavio 3:1 i novom pobjedom su se vratili na drugo mjesto u skupini! Fantastična utakmica hrvatskog prvaka!

92′ – Još jedna stativa Dinama! Lopta je došla do Špikića koji ju je zavrnuo u sredinu, preletjela je Gojaka, a glavom puca Menalo te pogađa okvir gola!

90′ – Igrat će se još četiri minute

89′ – Dvostruka promjena kod Dinama, izašli su Moharrami i Oršić, a na teren su utrčali Ristovski i Špikić

88′ – Menalo je sada imao veliku priliku, ali je previše čekao, na kraju je njegov pokušaj blokiran, lopta se odbija do Šutala koji puca iznad gola!

87′ – Oršić je sada fantastično prošao nekoliko igrača Rapida i ruši ga mladi Querfeld, ali sudac pušta igru dalje!

83′ – GOOOOOL! Prekrasno je iz slobodnog udarca ubacio mladi Bulat, a pogodak postiže Šutalo! Dinamo vodi 3:1 i nadamo se osigurava pobjedu na Maksimiru!

81′ – Još jedna promjena kod Rapida, ušao je Bošnjak, a izašao Grahovac

80′ – Kitagawa je krasno utrčao na prvu vratnicu te pucao, ali Livaković je spreman! Rapid je malo pritisnuo

79′ – Ulazi sada Bulat kod Dinama, a izlazi Andrić, vjerojatno će Petković zauzeti mjesto najisturenijeg igrača

73′ – Mijenja i Krznar, izlazi Ivanušec, a zamijenio ga je Menalo

70′ – Dvostruka promjena kod gostiju; izašli su Kara i Grull, a ušli Ballo i Kitagawa

68′ – Ljubičić se sad našao u dobroj prigodi, ali je Livaković reagirao na vrijeme i odnio loptu

67′ – Danas je na Maksimiru 7835 gledatelja

63′ – Oršić je prekrasno pucao iz slobodnog udarca, ali se trese stativa! Kakav udarac!

62′ – Bit će slobodan udarac za Dinamo nakon prekršaja Querfelda na Andriću

61′ – Gužva u Rapidovom šesnaestercu, pokušao je Franjić, ali je njegov pokušaj blokiran

53′ – Sada je Oršić proigrao Andrića na drugoj stativi koji je bio sam, ali je loše reagirao

52′ – Mišić je fantastično ubacio, ali Querfeld u posljednji tren čisti ispred Andrića

50′ – Krasno su kombinirali Petković i Oršić koji je gurnuo loptu na lijevu stranu do Franjića koji je ipak malo prejako ubacio

46′ – Počeo je drugi dio susreta, nadamo se nastavku dobre igre Dinama! Rapid odmah mijenja, ušao je Schick umjesto Arasea

Kraj prvog dijela! Početak je bio kao iz noćne more, već u osmoj minuti Dinamo je primio pogodak nakon što je Franjić zaspao, ali su se potom probudili i s dvije sjajne akcije došli do vodstva. Strijelci su bili Petković koji igra fantastičnu utakmicu i Andrić kojem je to bio prvo pogodak u Europi.

45′ – Sudac je dodao dvije minute nadoknade

44′ – Požutio je Theophile-Catherine, a iz slobodnog udarca koji je uslijedio nesiguran je bio Livaković, ali na svu sreću udarac Kare odlazi pokraj vrata

42′ – BBB su predstavili fantastičan transparent za rođendan, atmosfera je fantastična, Dinamo igra puno bolje nego u prvom susretu

39′ – Rapid je sad pokušao iznenaditi, ali se sveprisutni Petković vratio i izbacio loptu u korner

34′ – GOOOOOL! Petković je prekrasno uposlio Franjića koji na drugoj pronalazi Andrića koji postiže svoj prvi pogodak u Europi! Dinamo vodi 2:1!

GOL ZA PREOKRET DINAMA POGLEDAJTE – OVDJE!

29′ – Jako raspoloženo izgledaju vjerojatno dva najvažnija igrača Dinama – Petković i Oršić!

25′ – Dinamo se potpuno razbudio, dominiraju terenom

21′ – Moormann ne može nastaviti, zamijenio ga je Querfeld

20′ – Sada su lijepo kombinirali Petković, Franjić i Oršić, ali potonji nije uspio doći do lopte

17′ – Jako ružan sudar glavama Aiwua i Moormanna, jako je puno krvi i ne bi čudilo da Moormann mora napustiti teren…

12′ – GOOOOOL! Ekspresan povratak Dinama! Lijepa akcija Andrića i Oršića koji je prošao po boku i krasno ubacio lijevom nogom! Njegov ubačaj je dočekao Petković koji glavom zabija za 1:1!

PREKRASNU AKCIJU DINAMOVACA I POGODAK POGLEDAJTE – OVDJE!

8′ – GOOOL! Nažalost je Rapid došao do ranog vodstva, strijelac je Knasmullner koji je prekrasno prebacio Livakovića za 1:0! Franjić je zaspao i napadač Rapida je bio u dozvoljenoj situaciji…

GOL MOŽETE POGLEDATI – OVDJE!

6′ – Dosta nezgodan start Arasea na Franjiću

5′ – Fantastična atmosfera na Maksimiru od samog početka!

2′ – Austrijanci su krenuli s nezgodnom loptom prema Knasmullneru, ali je Franjić dobro reagirao

1′ – Počela je odlučujuća utakmica za Dinamo! Sretno Modri!

DINAMO: Livaković – Moharrami, Theophile-Catherine, Šutalo, Franjić – Mišić, Gojak – Ivanušec, Petković, Oršić – Andrić

RAPID: Gortler – Aiwu, Hofmann, Moormann, Ullmann – Grahovac, Ljubičić – Arase, Knasmullner, Grull – Kara