Prekrasna europska večer na Poljudu! Spektakularan preokret Hajduka, Bijeli zasluženo pobijedili i došli na korak play-offa Konferencijske lige

Prekrasna europska večer na Poljudu! Hajduk je dominirao prvo poluvrijeme ali nisu uspjeli zabiti pogodak. U nastavku gosti su šokirali golom u 61. minuti, ali Bijeli su nastavili pritiskati i to su kapitalizirali golovima Melnjaka i Krovinovića. Momčad Valdasa Dambrauskasa došla je na korak do play-offa Konferencijske lige

Povela je Vitorija Guimaraes na Poljudu golom u 61. minuti sjajnim golom Miguela Mage. No, onda je uslijedio ‘bili’ uragan! Hajduk je okrenuo utakmicu, prvo je za 1:1 zabio Sahiti, za 2:1 pogodio je Melnjak, a gol za 3:1 dao je Krovinović

HAJDUK: Kalinić – Mikanović, Simić, Elez, Melnjak – Grgić, Vuković – Sahiti, Krovinović, Biuk – Livaja

VITORIA GUIMARAES: Varela – Miguel, Mumin, Villanueva, Ogawa – Almeida, Semedo, Tiago Silva – Lameiras, Andre Silva, Da Luz