Hajdukov trener Valdas Dambrauskas nije mogao sakriti suzu u oku: Izgubili smo utakmicu, ali pogledajte ovo, nevjerojatno!

Villarreal je i drugi put u play-offu Konferencijske lige bio bolji od Hajduka te je nakon 4:2 na domaćem terenu u uzvratu, na Poljudu, svladao splitsku momčad 2:0. Utakmicu je vrlo emotivno prokomentirao trener domaćina Valdas Dambrauskas

Podsjećamo, pred prepunim Poljudom i u odličnoj atmosferi Hajduk je jednako tako odigrao prvo poluvrijeme, ali je u svemu nedostajala egzekucija brojnih prilika. Na drugoj strani u 37. minuti je pogodio Pedraza, a u 56. uz veliku pomoć vratara Hajduka Lovre Kalinića i Chukwueze.

‘Od srca zahvaljujem ovim nevjerojatnim, zaista nevjerojatnim navijačima. Izgubili smo utakmicu, a pogledajte ovu podršku na kraju. Minimum što smo mogli dati je 100 posto, ali nažalost to nije bio dovoljno. Ne želim govori klišeje, ali mi smo igrali za navijače, dali sve od sebe, a to želimo i u sljedećim susretima’, govorio je sa suzom u oku trener Dambrauskas za HRT te je dodao:

‘Stvarno sam zadovoljan, a bit ću još sretniji ako ovakav mentalitet i želju zadržimo i dalje. Moramo si priznati da nismo još uvijek nismo na razini na kojoj želimo biti, moramo se poboljšati, od čistačice do predsjednika. Moramo još raditi i raditi…’

Nema vremena za tugovanje, jer je na redu derbi u SuperSport HNL-u protiv Osijeka u Gradskom vrtu

‘Protiv Osijeka će biti teško. No sada smo vidjeli da imamo kvalitetu za igranje s velikim momčadima. Moramo današnji mentalitet imati u svojim utakmicama. Moramo zadržati ovakvu igru u daljnjim utakmicama i zajedništvo s navijačima.’