Our website use cookies to improve and personalize your experience and to display advertisements(if any). Our website may also include cookies from third parties like Google Adsense, Google Analytics, Youtube. By using the website, you consent to the use of cookies. We have updated our Privacy Policy. Please click on the button to check our Privacy Policy.

Veleposlanik u Egiptu otkrio zašto jedna Hrvatica nije željela izaći iz Gaze

Pojas Gaze napustilo je 22 od 23 hrvatskih državljana, potvrdio je hrvatski veleposlanik u Egiptu Tomislav Bošnjak

Kako je Bošnjak rekao za N1, oni će najranije u petak navečer biti vraćeni u Hrvatsku.

‘Stanje na graničnom prijelazu je dinamično. Jedna osoba je odlučila ostati u Gazi, Njih 22 od 23 je prešlo u Egipat. Od njih je 11 na putu prema Kairu, a ovi zadnji će tijekom noći biti u Kairu’, kaže Bošnjak i pojašnjava kako je osoba koja nije željela biti evakuirana ostala u Gazi iz obiteljskih razloga.

Upitan za mišljenje javnosti u Egiptu o izraelsko-palestinskom sukobu, rekao je da se ono polako mijenja. ‘Broj žrtava je prevelik i smatraju da je odgovor Izraela možda prevelik. No državna politika je suzdržana. Omjer žrtava je takav da u javnosti polako raste osjećaj protivljenja’, rekao je veleposlanik.

Tportal.hr


Discover more from TV Wien / TV Beč

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Zoran

Leave a Reply

Related Posts

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies. 

Discover more from TV Wien / TV Beč

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading