Hrvatska osigurala nastup na Euru! Vatreni golom Budimira pobijedili tvrdu Armeniju

Armenija je imala par prilika na početku prvog poluvremena, ali ih nisu uspjeli realizirati i Hrvatska je to kaznila u 43. minuti golom Budimira. U nastavku Vatreni su stvorili puno šansi, ali raspoloženi Čančarević na golu je spašavao goste i utakmica je završila 1:0. Dalićeva momčad s ovim rezultatom je ostvarila još jedna veliki uspjeh i kvalificirali smo se na Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj

HRVATSKA: Livaković – Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović – Majer, Kramarić, Ivanušec – Budimir

ARMENIJA: Čančarević – Arutiunian, Mkrtčjan, Calisir, Tiknizjan – Hovhanisjan, Spertsyan, Harutjunjan – Ranos, Sevikjan, Zelarjan

• Wales – Turska 1:1 (Williams, 7′, Yazici 11m, 70′)