Dinamova svlačionica: Pokazali smo karakter, a kod nas se neke stvari malo cijene

Nogometaši Dinama ostvarili su veliku pobjedu u Sevilli, u prvom susretu play-offa za plasman u osminu finala Konferencijske lige, svladali su s 1-0 Betis, a igrači hrvatskog prvaka nisu skrivali oduševljenje

U utakmici gdje nije bilo puno pravih prilika s obje strane, barem ne do završnice susreta, jedini pogodak postigao je kapetan Dinama Bruno Petković koji je u 75. minuti realizirao penal za slavlje hrvatskog prvaka.

‘Velika pobjeda. Drago mi je da smo pobijedili i da smo pokazali karakter kad je bilo najteže. Na pola puta smo, moramo odigrati pametno još 90 minuta. Odlično smo odigrali, izgledali smo čvrsto. Imali smo dosta prilika, a zabili smo, na kraju, iz penala. Dinamo igra već niz godina u Europi. Kod nas se te stvari vrlo malo cijene i zaboravljaju. Drago mi je da smo pokazali što Dinamo znači u hrvatskom nogometu. Mi ćemo i dalje šutjeti i raditi’, rekao je Stefan Ristovski za ArenaSport televiziju.

‘Stvarno velika večer za dinamovce i sve Hrvate koji navijaju za Dinamo. Imali smo motiv da sami sebi pokažemo da smo vrijedni. U prvenstvu malo zapinjemo, ali pokazali smo tu da vrijedimo. Na pola smo puta. Defenzivno smo odigrali fenomenalno, trkački smo odlično odradili utakmicu’, dodao je Marko Bulat.

‘Ostavili smo srce na terenu, vjerovali smo kad nitko nije. Imamo problema s ozljedama, ali sklapamo sve u hodu, dajemo sve od sebe. Najbitnije je bilo da držimo nulu, da ne primimo gol. Pozivam sve da nas dođu gledati jer stvarno nam treba podrška. Imamo još Varaždin u nedjelju prije toga. Moramo ići korak po korak’, poručio je Mauro Perković.