Demonstranti u Lobauu su se vratili: Greenpeace prosvjedovao u Beču protiv tunela
Ekološka organizacija Greenpeace u petak je ujutro organizirala prosvjed ispred Ministarstva prometa u Beču nakon odluke ministra Petera Hankea da nastavi s izgradnjom tunela Lobau. Organizacija projekt naziva “megaprojektom fosilnih…

You must be logged in to post a comment.