Our website use cookies to improve and personalize your experience and to display advertisements(if any). Our website may also include cookies from third parties like Google Adsense, Google Analytics, Youtube. By using the website, you consent to the use of cookies. We have updated our Privacy Policy. Please click on the button to check our Privacy Policy.

PRAVA BLAMAŽA NA KARAVANKAMA: Putnici satima čekali, u koloni vozila bile su obitelji s bebama, bolesne osobe, stariji ljudi…

Putovanje iz Hrvatske prema Austriji i Njemačkoj u subotu je za mnoge putnike bilo neugodno sa pravom blamažom policije na slovensko-austrijskoj granici, točnije graničnom prijelazu nedaleko tunela Karavanke gdje se za ulazak u Austriju čekalo satima. Da sve buce gore, u višekilometarskoj koloni vozila među putnicima su bila i djeca, starci, bolesne osobe,,, javljaju čitatelji portala Fenix-magazin.de

 

Dok neki putnici koji su putovali ranije javljaju kako su granicu prešli lako i brzo, a za test na Covid-19 nisu dugo čekali, oni koji su bili manje sreće “u subotu su na Karavankama čekali satima te nedjeljno jutro dočekali na istom graničnom prijelazu”.

Jedan od njih je i Mario Domnjak iz košarkaškog kluba Croatia Hawks iz Stuttgarta.

Domnjak je u poruci našem portalu javio kako je tek nakon 14 sati čekanja na Karavankama s obitelji prešao slovensko-austrijsku granicu.

Evo što je napisao:

Austrija od danas (subota) kontrolira i tranzit kroz Austriju.

Foto: Fenix (Mario Domnjak)
Foto: Fenix (Mario Domnjak)

Zahtjevi za registraciju ljudi koji prolaze kroz kratkoročnu regulaciju izazivaju nezadovoljstvo i još duže prometne gužve.

Osiguravajući nadzor je bio iznenađen propisom koji je u subotu poslijepodne uveden preko noći. Budući da putnici sada također moraju ispuniti obrazac, u tunelu Karavanke čekalo se satima! Totalni kolaps izazvan na Karavankama, obitelji s bebama, bolesne osobe, starci itd. nisu u stanju obaviti nuždu ili kupiti namirnice!

Slovenske policijske snage izdvajaju vozačke automobila slovenskih registracija i lociraju ih srednjom spasilačkom trakom, a svi ostali nisu u stanju napustiti autocestu ni nakon 8 sati čekanja!

Ovako nešto sramotno u životu još nismo doživjeli!”, napisao je Mario Domnjak koji putuje iz Hrvatske u Njemačku, točnije u Stuttgart.

Fenix-magazin/MD


Discover more from TV Wien / TV Beč

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Zoran

Leave a Reply

Related Posts

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies. 

Discover more from TV Wien / TV Beč

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading