Crvena zvezda sretno prošla Tiranu; Bešiktaš i Domagoj Vida doživjeli ‘blitzkrieg’ u Solunu i ispali u kvalifikacijama Lige prvaka

Nogometaši PAOK-a i Crvene zvezde plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu prvaka. Grčka je momčad svladala turski Bešiktaš s 3:1, a beogradski je predstavnik s 1:0 slavio u Albaniji protiv Tirane

U Tirani je Crvena zvezda izborila sljedeću rundu spretno i sretno. Domaćin je dobro namučio bivšeg prvaka Europe i moglo je završiti drugačije.

Jedini pogodak na utakmici i prolazak beogradskog sastava postigao je centarfor Tomane poslije kornera u 62. minuti.

U Solunu je bio prolom oblaka što je otežavalo igru, a u takvim uvjetima bolje su se snašli domaći nogometaši koji su poslije pola sata igre imali veliku prednost od 3:0. Christos Tzolis je bio dvostruki strijelac (7, 24) a treći gol zabio je Dimitrios Pelkas (30).

Bešiktaš je uspio smanjiti preko Larina u 37. Minuti, a pred sam kraj poluvremena PAOK-ov Chuba Akpom promašio je penal.

U drugom poluvremenu nije bilo golova. Domagoj Vida za goste je odigrao cijelu utakmicu.

Izvor : Tportal.hr

Foto : Crvena zvezda / Beşiktaş